Soner

Registrace

V reakci na Vaše žádosti jsme rozšířili rezervační systém o uživatelské účty. Z toho důvodu je nutné se před jeho použitím registrovat. Registraci provedete v horní části přihlašovací obrazovky.

Vstoupit

Zaregistrovaný uživatel vstoupí do rezervačního systému vyplněním zvolených přihlašovacích údajů a následným stisknutím tlačítka "vstoupit". V případě že zapomenete své heslo, můžete si je nechat zaslat na registrovaný email skrze formulář na stránce "Zapomenuté heslo".

Výběr týdne

Rezervační systém Vám po přihlášení zobrazí lekce aktuálního dne a po něm sedmi následujících. V případě že chcete spravovat lekce mimo toto rozpětí, vyberte si týden skrze formulář v horní části obrazovky ( výběr v poli "týden" a následně potvrzení tlačítkem "Vybrat týden"). V případě že se chcete vrátit k původnímu zobrazení použijte tlačítko "Aktuální lekce".

Rezervace lekce

Ze zobrazeného seznamu lekcí vyberte tu, která Vás osloví, a následně proveďte rezervaci pomocí odkazu "Rezervovat lekci". Rezervace je automaticky spojena s Vaším účtem. Jeden uživatel může v případě potřeby vytvořit více rezervací na jednu lekci.

Moje rezervace

Do seznamu Vámi rezervovaných lekcí se dostanete skrze volbu "Moje rezervace". Tato nabídka Vám umožňuje i rušení rezervací v případě, že nejste schopni na lekci dorazit. Prosíme Vás, abyste v rámci vzájemné slušnosti spravovali své rezervace důsledně, a nezabírali místo na lekcích, na které nedorazíte.

Náhradníci

V případě, že je lekce plná máte možnost přihlásit se na lekci jako náhradník - princip je totožný jako u rezervace s tím rozdílem, že z vašeho zápisu se stává plnohodnotná rezervace až ve chvíli, kdy se pro Vás uvolní místo. O této změně budete informováni na registrovaném emailu.