Soner

Bez webu to nejde

Bez webu to dnes zkrátka nejde. Pro úspěch je ale zapotřebí kvalita. Od Samotné podoby webu až po optimalizaci pro vyhledávače - vše musí vyhovovat Vám, ale i pravidlům kvalitní internetové prezentace. V dnešní době jsme vzhledem k naším zkušenostem připraveni vyhovět nejnáročnejším požadavkům a stále s důrazem na Vaše pohodlí.

Stálé zdokonalování

Abychom byli schopni reagovat na aktuální požadavky trhu, sami aktivně vstupujeme do mnohých projektů jejichž výsledky nám následně slouží pro analýzu naší práce, vždy s důrazem na to, abychom Vám byli schopni nabídnout jen to nejlepší.

Zákaznický servis

Platbou u nás práce nekončí. Jako jedni z mála nabízíme zákaznický servis odpovídající 21. století. Ve chvíli kdy se naskytne nová možnost pomoci vašemu projektu k ještě efektivnější propagaci, neváháme Vám ji nabídnout.

Nabízíme Vám:

Cenová představa:

Určit cenu zakázky, která dokáže být v závislosti na potřebách zákazníka tolik rozdílná je vždy složité. Řídíme se ale pravidlem, že po první osobní schůzce nastavíme finanční strop, přes který cena nepůjde. Takže vy můžete být absolutně v klidu. Pro představu přikládáme orientační cenové hladiny.

Samozřejmě se využité služby vzhledem ke specifikům jednotlivých projektů mohou lišit. S radostí ale konstatujeme, že jsme zatím vždy zákazníka překvapili cenou nižší, než očekával.